FitLine partner

Zkušenosti s produkty SUNKINSPotíže se srdcem a/nebo cévami • CHOLESTEROL (InPure)


  "Můj známý měl velké problémy s cholesterolem. Měl vysoké hladiny i při současném užívání léků snižujících cholesterol. Teď užívá InPure cca 4 měsíce a cholesterol má naprosto v normě! Jeho ošetřující lékař si vyžádal materiály k tomuto produktu a sám si jej objednal."
  Kateřina F., Prostějov

 • CHOLESTEROL (InPure + InCardio + InGel Lady)


  "Několik let se potýkám s vysokou hladinou cholesterolu. Přes dva roky používám léky. Přes to jsem měla hladinu cholesterolu zvýšenou na 9,2. Začala jsem používat InPure, InCardio a InGel Lady. Po několika málo týdnech jsem šla na kontrolu a byla jsem velmi mile překvapena: hladina cholesterolu mi klesla na 5,6 což je
  vynikající! Díky Sunkins!"
  Jaroslava N.

 • CHOLESTEROL, NORMALIZACE (InPure + FamilyIn + InGel Active)


  "Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o skvělou zkušenost s produkty, moji rodiče používají již dva měsíce Family In, Ingel Active, InPure a když byly před Vánocemi u své doktorky na krvi, vyšly skvělé výsledky, snížil se jim cholesterol a zkrátka vše, co bylo tehdy špatně, je teď v normě, paní doktorka byla velmi překvapená a strašně se divila, pochvállila je a doporučila jim, že ať už dělají cokoliv, ať v tom i nadále pokračují:-) takže naši i nadále papají naše skvělé produkty a jsou spokojení."
  Eva S.

 • VYSOKÝ KREVNÍ TLAK (InCardio)


  "Manžel má vysoký tlak, užívá Hipress a Micardis. Užívá InCardio 3 měsíce (1-2 denně) a přestože nezměnil váhu, tlak se mu snížil na 120/80 a snižuje dávky léků. Takový tlak neměl dříve ani při nejvyšších dávkách léků!!!"
  Eva S., Braškov

 • VYSOKÝ KREVNÍ TLAK (InCardio + InPure)


  "Dobrý den, chci se s vámi podělit o jednu krásnou zkušenost. Před 2 měsíci jsem darovala mému švagrovi In Cardio a In Pure - přes 20 let řeší vysoký krevní tlak a bere celkem dost léků. Po 6 týdnech byl na vyšetření a lékař se nestačil divit, jaké má výsledky a hlavně, že konečně dosáhl normálního TK. Zeptal se ho, co změnil a on mu ukázal naše produkty.
  Pana doktora to trochu zarazilo a jen mu odpověděl...To je teď moderní užívat InCardio? Za poslední měsíc mám 4 pacienty, kteří tento doplněk užívají a všem jsem musel snížit dávku léků. Ovšem na nic jiného se neptal. Tak doufám,že se tento produkt bude doporučovat i dále a nebude moderní jen v brněnských ordinacích. Tímto děkuji naší firmě, že jsem mohla pomoci již několika desítkám pacientů."
  Jana P., Brno

 • VYSOKÝ KREVNÍ TLAK + SNÍŽENÍ VÁHY


  "Produkty od společnost Sunkins používám cca 2 měsíce. K dnešnímu dni jsem zhubl o 12 Kg. Celkem o 40cm. (Hruď 10 cm., Boky 7 cm. Stehna 5 cm). Od začátku používání produktů a zejména InCardio jsem snížil krevní tlak z 156/100 na dnešních 117/77. Všechny produkty společnosti SUNKINS všem doporučuji vyzkoušet."
  Karel F., Žatec

 • VYSOKÝ KREVNÍ TLAK + CHOLESTEROL + SNÍŽENÍ VÁHY


  "Nedávno jsem si pochvaloval výborné výsledky výživových prostředků SUNKINS a účinnou pomoc mojí osobní poradkyně při hubnutí. Zaměřil jsem se však pouze na sledování úbytku váhy a bral jsem to jako hlavní ukazatel mého snažení. Tak, jak jsme se domluvili, snižuji zhruba kolem jednoho kilogramu týdně. Ale,co to?
  Najednou jsem začal pociťovat jisté potíže - začala se mi občas točit hlava a to mě vyprovokovalo jít o něco dříve na kontrolu ke svému internistovi. Po odběrech a celkovém vyšetření bylo na světě další velké poznání. Dlouhodobě se léčím s vysokým cholesterolem, srdečními problémy a vysokým tlakem (150/115). Můj cholesterol je v normě, tlak výrazně poklesl a byl vlastně příčinou mých závratí. Stačilo tedy aby lékař snížil počet podávaných léků a jsem v pohodě (130/85).
  Nedám proto dopustit na přípravky SUNKINS, které mi pomáhají nejen ke snižování hmotnosti,ale i ke zlepšení zdravotního stavu. I když pochopitelně nechci zaslepeně tvrdit,že jsou všelékem. Ale protože každý metabolismus reaguje jinak,musíme se každý přesvědčit sám. Děkuji."
  Jan M., Brno

 • CHOLESTEROL, HOMOCYSTEIN, MIGRÉNY (InCardio)


  "Musím zde uvést i já svoji zkušenost. Dnes jsem byl na konzultaci u MUDr.Erbena po druhém odběru na krev a výsledky jsou více po 2 měsících používání InCardia více než dobré. Hladina cholesterolu klesla ze 7,8 na 5,5 a homocysteinu z 12,2 na 9,5. Navíc přestaly občasné migrény a celkově se cítím lépe .Věřím že na třetí konzultaci budou stávající výsledky ještě lepší.Mohu doporučit všem."
  Jiří K., Praha

 • KŘEČOVÉ ŽÍLY, OTOKY, HEMEROIDY (InCardio)


  "Poslední dny jsem dostala spousty zpětných vazeb na InCardio a to v duchu radikálního zlepšení stavu žilního řečiště! Těžké dlouholeté křečové žíly v podkolení i na stehnech se zatahují zpátky, ustávají těžké otoky nohou a chůze je opět bezbolestná. Také se radikálně sanují hemeroidy."
  Monika Ch., Praha

Potíže s trávícím systémem • CHRONICKÁ ZÁCPA (InPure + FamilyIn)


  "Mé zkušenosti jsou úžasné. Po 2 měsíčním užívání InPure FamilyIn jsem se po 20 letech zbavila chronické zácpy - a to jsem dříve jako profesionální nutriční poradce vyzkoušela snad úplně všechno - od yuccy, aloe vera, pročišťovacích tablet a žádný výsledek. Díky za to!"
  Jana P., Brno

 • ZAŽÍVACÍ PROBLÉMY (InPure)


  "Již od dětství mne trápil žaludek. Ani lékařská vyšetření nezjistila přesnou příčinu. Jsem vrcholový sportovec a proto je pro mne dobré zažívání 80% úspěchu. S InPure se mé zažívací problémy upravily, ale přišla i ranní pravidelnost … a všichni známe ten pocit, když vše pracuje jak má …že???"
  Eduard S., Hradec Králové

 • ŽALUDEK (InPure)


  Přikládám svojí osobní zkušenost s produktem InPure který užívám na potíže se žaludkem. Z důvodu těchto problémů jsem neustále musela u sebe nosit v kabelce RENNIE a po jednom balení InPure už RENNIE vůbec nepoužívám a pocit těžkého žaludku je zcela pryč - neuvěřitelné, že!"
  Jitka P.

 • ZAŽÍVÁNÍ, MENOPAUZA - NÁVALY (InGel Lady)


  "Již po 4 dnech užívání InGel Lady moje maminka pocítila rozdíl. Je po přechodu a přepadávaly jí návaly několikrát během dne. Nyní je již tento problém zažehnán. Já mám zas problém s vnitřní nervozitou, kdy moje trávení funguje prapodivným způsobem (pocity jako je pálení žáhy a přemnožení trávicích šťáv,...). Po vypití InGel Lady se mi vždycky uleví a všechno zase pracuje tak jak má, byť důvod pro nervozitu stále trvá."
  Petra S., Praha

 • ZAŽÍVÁNÍ, ÚNAVA, VYČERPÁNÍ (InPure + InGel Boss)


  "Dobrý den, chtěla bych vám sdělit moji novou zkušenost. Můj syn je profesionální hudebník a pedagog. Jeho práce je psychicky i fyzicky náročná a často stresující. Zvláště začátek školního roku byl hektický. Začal mít problémy se zažíváním a cítil se unavený a vyčerpaný. Od té doby, co pravidelně jí InPure a denně pije InGel Boss snáší stresy a vysoké pracovní nasazení bez problémů a je ve velmi dobré kondici."
  Jitka V.

 • ZÁCPA, IMUNITA (InClever)


  "Ráda bych se s vámi podělila o další zkušenost s InClever®. Moje kamarádka si stále stěžovala na neustálé nachlazení svého 5letého syna. Navíc mu musela kupovat vlákninu a Actimel na vyprázdnění střev, protože při normální stravě měl neustále zácpu. Poradila jsem jí 5 tabletek InClever denně. Po 2 týdnech užívání měl po zácpě a navíc nebyl od ledna nemocný ani nachlazený."
  Jana P., Brno

 • ZÁCPA, DETOXIKACE (InPure)


  "V období listopad 2009 až leden 2010 jsem požíval vždy ráno a večer po 1tbl InPure. Vyčistil jsem si organismus z nejhoršího, což se projevilo podstatným zlepšením stolice - přestal jsem mít zácpy, ráno "jdu" bez problémů, a zjistil jsem, že mi začínají růst tmavší vlasy. Je vidět, že skutečně InPure organismus čistí."
  Petr K.

Potíže s váhou a/nebo formování postavy • SNÍŽENÍ VÁHY (InPure + FamilyIn + InThermo)


  "Pravidelně a systematicky trénuji ve fitcentru již více než 3 roky a díky tomu i životosprávě jsem držel kondici i váhu na přijatelné úrovni - Body Mass Index (BMI) = 26,4. Ovšem k doporučované hodnotě po 25 jsem měl stále stejně daleko - váha už dolů nešla. Pak vznikla společnost Sunkins, já se stal partnerem a mimo jiné ctím zásadu - užívat produkty - abych je dobře znal. Výsledek? Při stejném úsilí ve fitku jako dříve a po téměř 2 měsících užívání FamilyIn + InPure + InThermo je "dole" 5kg a BMI = 24,4. Funguje to!!"
  Ing. Dalibor M., Praha

 • SNÍŽENÍ VÁHY (InPure + FamilyIn + InThermo)


  "Chci se s vámi podělit o své zkušenosti s hubnutím s doplňky Sunkins. Užívám FamilyIn, InPure, InThermo a moje výsledky po 1. měsíci: 4kg dole, -8cm v pase, -3cm přes boky a -3sm přes stehna. Kromě těchto výsledků zaznamenávám ještě: nebývalé množství energie (u mě opravdu neobvyklé:-)), nemám tak výraznou "žravou", hlavně večer nemám nutkání 100 a vícekrát koukat do lednice, zda tam náhodou není něco dobrého. A prostě - cítím se celkově mnohem líp."
  Kateřina F., Prostějov

 • SNÍŽENÍ VÁHY + VYSOKÝ KREVNÍ TLAK


  "Produkty od společnost Sunkins používám cca 2 měsíce. K dnešnímu dni jsem zhubl o 12 Kg. Celkem o 40cm. (Hruď 10 cm., Boky 7 cm. Stehna 5 cm). Od začátku používání produktů a zejména InCardio jsem snížil krevní tlak z 156/100 na dnešních 117/77.
  Všechny produkty společnosti SUNKINS všem doporučuji vyzkoušet."
  Karel F., Žatec

 • SNÍŽENÍ VÁHY + VYSOKÝ KREVNÍ TLAK + CHOLESTEROL (Obecně)


  "Nedávno jsem si pochvaloval výborné výsledky výživových prostředků SUNKINS a účinnou pomoc mojí osobní poradkyně při hubnutí. Zaměřil jsem se však pouze na sledování úbytku váhy a bral jsem to jako hlavní ukazatel mého snažení. Tak, jak jsme se domluvili, snižuji zhruba kolem jednoho kilogramu týdně. Ale,co to? Najednou jsem začal pociťovat jisté potíže - začala se mi občas točit hlava a to mě vyprovokovalo jít o něco dříve na kontrolu ke svému internistovi. Po odběrech a celkovém vyšetření bylo na světě další velké poznání. Dlouhodobě se léčím s vysokým cholesterolem, srdečními problémy a vysokým tlakem (150/115). Můj cholesterol je v normě, tlak výrazně poklesl a byl vlastně příčinou mých závratí. Stačilo tedy aby lékař snížil počet podávaných léků a jsem v pohodě (130/85). Nedám proto dopustit na přípravky SUNKINS, které mi pomáhají nejen ke snižování hmotnosti,ale i ke zlepšení zdravotního stavu. I když pochopitelně nechci zaslepeně tvrdit,že jsou všelékem. Ale protože každý metabolismus reaguje jinak,musíme se každý přesvědčit sám. Děkuji."
  Jan M., Brno?

 • SNÍŽENÍ VÁHY, BOLEST HLAVY (InThermo)


  "Mé zkušenosti po měsíci vypadají s InThermo takhle: 5kg dolů, žádné chutě na mlsání, nutí mě pít více tekutin (mým problémem bylo nevnímání žízně a následně bolesti hlavy) tím i radikální snížení bolestí hlavy. Díky za InThermo."
  Monika Ch., Praha

 • SNÍŽENÍ VÁHY (InThermo)


  Jako profesionální spinningový trenér řadím produkt InThermo v oblasti regulace váhy mezi nejlepší na současném trhu. Důkazem jsou výsledky mých dlouhodobých klientů a v neposlední řadě i mé. Dlouhodobě jsem se snažil dostat pod hranici 75 kg z výchozích 83. Díky InThermo a ostatním doplňkům Sunkins se mi to podařilo. Jsem rád, že existují takto kvalitní doplňky. Jsem vždy nadšený, když mohu s klidným svědomím lidem doporučit něco výjimečného."
  Jiří H., Stará Boleslav

 • FORMOVÁNÍ POSTAVY (ExtraSilhouette)


  "Mám pro vás čerstvou zkušenost s poměrně novým výrobkem ExtraSilhouette. Chodím pravidelně na squash a vždy jsem měla dost a vše jsem po tréninku hodila do pračky. Ale po používání ExtraSilhouette(ne do vody,ale přímo jako bonbon nechat rozpustit v puse, hned na začátku hry)mohu hodit do pračky sebe.Je neuvěřitelné jak se člověk doslova koupe,když po rozpuštění přímo v puse jedné koule ExtraSilhouette,vše začne fungovat. Cítím energii,ale také mě bohužel vypadává raketa z ruky, protože jsem doslova mokrá od hlavy k patě.Ale s potěšením sleduji,jak mizí ještě přebytečná kila a formuje se postava."
  Hanka H, Praha

Potíže s pohybovým systémem • BOLESTI PÁTEŘE (InGel Active)


  "Mluvit o své vlastní zkušenosti je jednoduché, protože radost z úspěchu je vidět i slyšet, ale psát? No, snad to zvládnu. Do roku 1989 jsem měla práci, která se podepsala na mé krční a hrudní páteři a jako by to nestačilo, v roce 1989 jsem spadla z rampy a způsobila si úraz bederní páteře a denně jsem užívala léky proti bolesti. Bolesti, někdy větší, někdy menší, byly součástí mého života. Začátkem ledna 2008 manžel koupil InGel Active a už po čtvrtém sáčku jsem bez bolesti, mohu se ohnout, Ibalgin 400 i 600 je v "šupleti".
  Milada M., Praha

 • BOLESTI KOLENE (InGel Active)


  "Při hraní fotbalu (je mi 59 let ) jsem si zhmoždil koleno. Bolest dlouhodobě přetrvávala, zejména při chůzi do schodů. Po cca měsíci používání InGel Active bolest postupně ustoupila a nyní mohu opět běhat!"
  Miloslav U., Praha

 • BOLESTI KLOUBŮ (InGel Active)


  "Po měsíci pravidelného užívání mne přestala bolet kolena a kyčle, nemůžu si tento produkt ynachválit;o)"
  Michal B.

 • BOLESTI KLOUBŮ (InGel Active)


  "Moje matka si dlouho dobu (několik let) stěžovala na bolesti kloubů - často se jí ozývala kolena (což si spojovala s příchodem deště :-). Také měla bolesti v loktech po namáhavé práci a často obtíže s ramenním kloubem. Po deseti-denním pravidelném užívání InGel Active pocítila výraznou změnu k lepšímu a ustoupení bolestí všech kloubů. Po třech týdnech na moji otázku, jak se cítí, odpověděla, že jí klouby přestaly bolet, nezapoměla však dodat, že to bude zřejmě letním počasím :-)"
  Libor M.

 • BOLESTI NOHY, POÚRAZOVÝ STAV (InGel Active)


  "Manžel měl úraz na motocyklu. Měl stále bolesti, i když už podle lékařů byl zdráv. Před 14 dny jsem mu začala dávat InGel Active a již nyní cítí rozdíl. Noha už ho tolik nebolí. Moc si to pochvaluje."
  Zuzana T.

 • BOLESTI KOLOUBŮ, POOPER. STAV (InGel Active + InGel Lady)


  Po operaci karpálních tunelů jsem začala mít bolesti kloubů na rukou. Bolesti se stále zhoršovaly. V poslední době pro mne byl problém jakýkoliv kroutivý pohyb rukama. Velmi jsem se těšila a netrpělivě čekala, až bude možné si koupit produkty gelové řady. Hned jak se objevily, vyzkoušela jsem InGel Lady a InGel Active. Asi po týdnu pravidelné konzumace jsem najednou zjistila, že zmizely mé urputné bolesti, které mne budily i v noci. Nejdříve jsem tomu nechtěla věřit, protože se mi to nezdálo. Po více jak 14-ti dnech však mohu konstatovat, že mne ruce tak strašně nebolí a když začnou, tak je to jenom chvilková bolest, která mne už neomezuje v pohybu rukou.
  Ing. Ludmila M., Praha

Cukrovka a/nebo potíže se slinivkou břišní • CUKROVKA (InPure + InCardio)


  Rád bych se s Vámi podělil o zkušenost mého dědy s produkty InCardio + InPure. Měl dlouhodobě problémy s cukrovkou. Dnes mne po 3 týdnech používání požádal o další balení, protože se cítí dobře a nějak lehce. Ještě minulý měsíc měl cukrovku okolo 18 a tento týden již 10!"
  Tomáš Š., České Budějovice

 • CUKROVKA (InGel Active + InPure + InCardio + InClever)


  Dobrý den, chci se podělit s úžasnou zkušeností s produkty Sunkins. Maminka trpí cukrovkou a poslední rok se její výsledky neustále zhoršovaly. V listopadu měla při kontrole cukru 16,6. Až tento výsledek ji "donutil" více se o sebe starat a používat produkty Sunkins. Od 11/07 - 3/08 pravidelně užívala InGel Active - 1 sáček denně, InClever - 2 tabletky denně, InPure - 1 tabletka denně a InCardio - 1 tabletka denně. Koncem března na kontrole cukru jí pan doktor sdělil, že je nesmírně překvapen, neboť její cukr byl jen 5,5. Léky jí zatím nesnížil, ale pokud bude tato hodnota i při další kontrole, medikaci sníží. Mamince též ustaly úporné bolesti v koleně způsobené artritidou. Produkty Sunkins jsou opravdu skvělé, neboť pomáhají zlepšovat nejen zdraví, ale i kvalitu života, zvláště starším lidem. A to je úžasné!"
  Stanislava Š., Praha

Potíže s imunitou • IMUNITA, ZÁCPA (InClever)


  Ráda bych se s vámi podělila o další zkušenost s InClever®. Moje kamarádka si stále stěžovala na neustálé nachlazení svého 5letého syna. Navíc mu musela kupovat vlákninu a Actimel na vyprázdnění střev, protože při normální stravě měl neustále zácpu. Poradila jsem jí 5 tabletek InClever denně. Po 2 týdnech užívání měl po zácpě a navíc nebyl od ledna nemocný ani nachlazený."
  Jana P., Brno

 • DĚTI: IMUNITA ZAŽÍVÁNÍ, AKNÉ, NECHUTENSTVÍ (InClever, InPure + InGel Active, Family In)


  "Dobrý den všem! Mohla bych tu popsat své zkušenosti s produkty, také patřím k těm velmi spokojeným, ale pro mne je velmi důležité,jak pomohly mým dětem. Jednak jsme druhou polovinu zimy prošli bez chřipek a horeček (jen sem tam nějaká ta nudle byla :-) ) a to, jak jistě tušíte, díky InCleveru. První polovinu zimy jsem o Sunkins ještě nevěděla! Můj nejstarší syn 12let začal mít problémy s akné a s tím přišla i starost, jak se bude líbit děvčatům. Užívá 1tabletu InPure ráno a půl sáčku InGel Active. A je po starosti. Můj prostřední 4,5let, byl před rokem kost a kůže (na třech letech 13kg). Podotýkám, že je i dost vysoký. Neměl chutě k jídlu a byl velmi vybíravý. Již 3měsíce používáme doma FamilyIn, jednak jako kakao ráno a večer do salátů. Dnes by syn snědl i mne. Mimochodem má 17.5kg a je plný energie. Stejně jako můj nejmenší 21 měsíční, pije ranní mléko s FamilyIn Natur a má svaly, barvu a energii, jak by mělo každé zdravé dítě mít. Sice jsou nyní k neuhlídání :-), ale je radost se na ně dívat. Díky za to Sunkins"
  Lenka T.

Kožní potíže a/nebo alergie • KOŽNÍ PLÍSNĚ (InGel Lady)


  "Dobrý den, chtěla bych Vám sdělit zkušenost s produktem InGel Lady. Moje maminka se léčí cca 5 let s ošklivou vyrážkou plísňového původu, která se na kůži projevovala jako mokvající tvrdé puchýře, které svědí, bolí a i z estetických důvodů její ruce byly zohavené. K 50 narozeninám jsem jí dala produkt InGel Lady a již po 14 dnech užívání se jí přestala vyrážka rozrůstat a nyní po měsíci užívání se objeví nepatrný náznak vyrážky, který do večera odezní."
  Andrea S.

 • ATOPICKÝ EKZÉM, LUPÉNKA (InGel Active )


  "Ráda bych se s vámi podělila o zkušenost s InGel Active. Můj patnáctiletý syn má od narození atopický ekzém na rukou, který se silně zhoršuje v období studeného a vlhkého počasí. Zkusili jsme všechno možné: masti, včetne kortikoidních, které situaci jen zhoršily. Po 14 dnech užívání InGel Active úporný ekzém začal ustupovat, nyní po měsíci se otevřené rány v dlaních zázračně zahojily. Vřele doporučuji všem, zejména pro děti, protože hormonální masti jsou neúčinné a nebezpečné, zejména pro dlouhodobé používání.A dalši skvělou zkušenost s InGel Active mám s jedním mladým mužem (můj první francouzský klient): léta marně zápasící s lupénkou, již po týdnu užívání konstatoval viditelné zlepšení. Je nadšen z toho, jak tento produkt působi do hloubky, a nemůze si ho vynachválit."
  Blanka D.(Francie)

 • POPRASKANÉ PATY (InGel Active)


  "Dobrý den, chci se jenom podělit o zkušenosti s užíváním InGel Activu. Často jsem měla popraskané paty až do krve. Bylo to velice nepříjemné a bolestivé. Po 14-ti denním užívání InGel Activu mám pokoj. Paty jsou hladké a po prasklinách ani památky. Velice na tyto problémy doporučuji."
  Ilona O.

 • AKNÉ (InGel Lady)


  "Mladá klientka měla na tvářích velmi silné akné. I přes vyčištění s pomocí InClever akné zcela nezmizelo. Po 14 dnech aplikace InGel Lady na tvářích nezůstala stopa. Dokonce se ani neosypala před menzes jako předtím."
  Ing. Ludmila M., Praha

Potíže se zrakem • EROZE ROHOVKY, POÚRAZ. STAV (InFocus)


  Před 2 lety jsem utrpěl úraz oka. Následovaly dvě operace, které... se v podstatě nepovedly. I když jsem používal antibiotikové masti, kapky apod., tak výsledkem byly eroze rohovky, které mne postihovaly cca 3x měsíčně. Jedná se o velmi bolestivý stav, který Vás v podstatě vyřadí z jakékoliv činnosti na jeden až dva dny. Do té doby jsem nevěděl, jak moc může oko bolet. InFocus jsem začal používat hned po uvedení na trh. Co je neuvěřitelné: od té doby mne eroze rohovky již nepotkala ani jednou! Dokonce jsem postupně vynechal antibiotikové masti i kapky. Velmi oceňuji daleko menší únavu očí, menší pálení - mohu více pracovat (s počítačem) a v podstatě mi tento produkt daroval každý měsíc dny a hodiny kdy jsem bez problémů."
  Josef H, Praha

 • PÁLENÍ A ŘEZÁNÍ OČÍ (InFocus)


  "Jako zdravotní sestra jsem z práce chodila s bolestmi očí - pálily mne a řezaly. Na počítači jsem nevydržela ani hodinu. Po týdnu používání InFocus se dostavila značná úleva. Po třech týdnech vidím i večer a nemusím čekat až mě porazí autobus abych viděla číslo. Je to výborné. Díky za InFocus!"
  Zdena F., Praha

 • OČNÍ POTÍŽE (InFocus)


  "Máme velmi dobré zkušenosti s výrobkem InFocus. Užívání po dobu 2 měsíců přineslo zlepšení očních potíží asi o 40%."
  Libuše P. a Eva C.

 • ZÁNĚTY ROHOVKY (InFocus + InGel Aktive)


  "Moje maminka trpěla uplynulých 30let na časté záněty rohovky. Zánět se jí tvořil přibližně jednou za dva až tři měsíce, někdy i častěji. Zánět zpravidla probíhal tak, že na postižené oko téměř nebo vůbec neviděla, silně jí oko bolelo a od toho zpravidla i hlava. První tři dny nejsilnějšího průběhu zánětu bylo pro ni nejlépe ležet a nic nedělat. Začala používat InFocus a InGel Aktive. Během druhého dne pozorovala, že se jí zánět nerozvíjí tak jako dříve, ale jen malinko. Zvedla si "pro jistotu" dávkování InFocus na dvě tobolky třikrát denně. Oční masti už dále nepoužívala. Takto pokračovala dalších 5 dní než se zánět zcela vytratil.
  Viktor D., Praha

Nervové a/nebo psychické potíže • DMO (InClever)


  "Má zkušenost s InClever® je neuvěřitelná. Mám dceru s dětskou mozkovou obrnou - spastická forma kvadruparéza. Zuzanka je na invalidním vozíčku a měla obrovské problémy se stolicí. Tyto problémy byly takového rázu, že jsme nemohli jít ani do bazénu nebo na delší výlet. Jistě si dokážete představit jak jsme byli psychicky vyčerpaní. Najednou se objevila moje kamarádka s produktem InCelever®. Zuzka začala brát InClever®, a to jen 4 denně. Po čtrnácti dnech si Zuzka řekla o první plínku. Druhý den zase za pár dní zase a já jsem byla nadšená - vůbec jsem nevěřila, že by to bylo možné! Nyní si Zuzanka říká o plínku i o nočník - neuvěřitelné, že ano! InClever® nám umožňuje žít normálním životem, tak jak je jen možné. Tímto bych chtěla poděkovat za tento produkt. Kdo má podobný problém v rodině tak neváhejte a zkuste to."
  Jana L., Větřní

 • EPILEPSIE (InClever)


  "Dobrý den, chtěla bych se s vámi podělit o osobní zkušenost s produktem InClever. Nasadila jsem ho své dceři, která má epilepsii a často nemohla v noci spát. Po 14 dnech užívání tohoto produktu začala spát klidně a celková frekvence záchvatů se o 2/3 zmírnila. Podotýkám, že běžná léčba se v tomto období nijak neupravovala, takže InClever je naprosto úžasný!
  Jitka P.

Gynekologické potíže a/nebo neplodnost • MYKÓZY (InGel Lady)


  "Mykózy mne provázely od 13 let. V podstatě byly mým nepříjemným, ale o to urputnějším společníkem se všemi nepříjemnými příznaky - výtoky, svědění, pálení, záněty. Jsem velmi šťastná, že jsem poznala InGel Lady. Již během prvního měsíce začaly problémy ustupovat a po druhé dávce jsou zcela pryč! Díky za tento produkt!"
  Tereza B., Praha

Potíže s ledvinami a/nebo močovými cestami • PROSTATA (InGel Boss)


  "Můj otec si koupil In Gel Boss a byl s ním velice spokojen. Již po 14! dnech u něj výrazně ustoupily prostatické potíže. Díky moc za tento produkt."
  Karla Č., Brno

Hormonálni potíže • MENOPAUZA, ZAŽÍVÁNÍ (InGel Lady)


  Již po 4 dnech užívání InGel Lady moje maminka pocítila rozdíl. Je po přechodu a přepadávaly jí návaly několikrát během dne. Nyní je již tento problém zažehnán. Já mám zas problém s vnitřní nervozitou, kdy moje trávení funguje prapodivným způsobem (pocity jako je pálení žáhy a přemnožení trávicích šťáv,...). Po vypití InGel Lady se mi vždycky uleví a všechno zase pracuje tak jak má, byť důvod pro nervozitu stále trvá."
  Petra S., Praha

 • HORMONÁLNÍ POTÍŽE (InGel Lady)


  "Má klientka, která má po gynekologické operaci 5let problémy začala používat InGel Lady. Dnes po třech týdnech si vyžádala další balení, velmi se jí ulevilo - už po dvou týdnech užívání, nemá návaly a cítí se velmi svěže."
  Monika Ch., Praha

Ostatní • REKONDICE (InGel Active + Family In + InCardio + In Clever)


  "Tak už asi napíšu.1.května jsem začal svojí mamince servírovat Sunkins a to 1 InCardio ráno a přes den cumláme 10 bonbonků In Clever. Podotknu,že maminka bude mít 19.července 88 roků !!! a třičtvrtě roku nechodí !!! Po třech dnech jsem viděl, ale nemluvil, subjektivně jsem se mohl plést, 10. den manželka volala z obýváku, že mamka si sama sedla na posteli a chce chodit. 10.den a potom 12.den nezávisle na sobě dvě zdravotní, rehabilitační sestřičky žasly, co jsme s mamkou udělali, že s nimi normálně komunikuje a že je úplně jiná, než, když ji viděly posledně. Ony zhruba před měsícem. No a dnes 22.května začíná problém, že trošku začíná být nedočkavá a chtěla by chodit už sama. S podpěrou dvou lidí už opět zlepšuje motoriku pohybu končetin a nohy ji začínají poslouchat. Dávám tomu ještě měsíc a věřím, že ještě chodit bude. Od 18.května dostává denně 1x InGel Active a FamilyIn PLUS do snídaně nebo i v průběhu dne do jídel. Nebojte, budu psát, protože teď už věřím,že to půjde!! Díky!!"
  František M.

 • VÝKONNOST, SOUSTŘEDĚNÍ (InThermo + InGel Boss)


  "K InThermu je pozitivních ohlasů víc než dost. Takže přidávám moji zkušenost - funguje skvěle! Neznám nic lepšího, co by mě udrželo "ve formě" po celý den. Navíc kombinace s InGel Boss má výborný vliv na soustředění a odolávání psychické zátěži. Přece jen, povolání bezpečnostního pracovníka s sebou nese jistou míru zodpovědnosti. Já se však v porovnání s kolegy cítím podstatně lépe."
  Bořivoj R., Brno

 • VÝKONNOST (InGel Boss)


  "Ihned jak přišel na trh InGel Boss jsem ho začal používat. Nejvíce mi chutná se šťávou nebo moštem - zjistil jsem, že je fakt dobrý :-) Ale mnohem důležitější je výsledek - zjistil jsem, že nemívám svalové bolesti po sportu (byť nárazovém) jako dříve, mám více síly (s menší námahou mohu nosit své syny, kteří určitě váhu neshodili, spíše naopak :-) a jsem klidnější (lépe zvládám stresové situace)"
  MUDr. Ondřej N., Praha

 • VÝKONNOST (InGel Boss)


  "InGel Boss používám jako součást kúry k posílení svalové hmoty. Pravidelně posiluji 3x týdně již více než rok. InGel Boss používám poslední 2 měsíce a výsledky jsou nejen pocitové, ale i hmatatelné a viditelné - cítím se daleko uvolněnější, snesu vyšší tréninkovou zátěž a svalovina se vyvíjí daleko lépe - rychleji i souměrněji. Jedná se o jeden z nejlepších doplňků, který mi dodnes na trhu chyběl."
  Petr Ch., Praha

 • ÚNAVA, VYČERPÁNÍ, ZAŽÍVÁNÍ (InPure + InGel Boss)


  "Dobrý den, chtěla bych vám sdělit moji novou zkušenost. Můj syn je profesionální hudebník a pedagog. Jeho práce je psychicky i fyzicky náročná a často stresující. Zvláště začátek školního roku byl hektický. Začal mít problémy se zažíváním a cítil se unavený a vyčerpaný. Od té doby, co pravidelně jí InPure a denně pije InGel Boss snáší stresy a vysoké pracovní nasazení bez problémů a je ve velmi dobré kondici."
  Jitka V.

 • ZLEPŠENÍ PLETI, ENERGIE, POTLAČENÍ CHUTI NA SLADKÉ (ExtraEnergy + ExtraSilhouette)


  "Dobry den, chcem sa s Vami podelit o moju skusenost s novymi produktami. Pijem denne rano a vecer energy a moja plet sa zmenila na nepoznanie, obsah Q10 ucinkuje a ludia ma chvalia ako dobre vyzeram. Prestala som uplne pit kavu, som plna energie od rana od piatej hodiny do vecera/noci. 2-3 x denne pijem aj ExtraSilhuette, potvrdzujem pri aktivite potenie, ale aj potlacanie jest navyse, jest co mi pred oci pride, dokoca aj sladke v akejkolvek forme mi je cudzie. Citim sa omnoho lepsie, na cm som este nic nezbadala, tesim sa, ze to pride:o)"
  Janka P.

 • ENERGIE (ExtraEnergy)


  "Po velké zkušenosti mojí dcerky s tímto produktem jsem sám zkusil, jak moc energie získám.Celý den mi to myslelo dobře i bez InClevru a při usilovné práci jsem popíjel dvě pet lahve s vodou, ale v každé se dvěma kuličkami Energy.Ve dvě v noci jsem uvažoval, jestli do šantánu nebo pro Lexaurin. Nikam jsem nešel a usnul, ale příště si tu energii musím vybít jinde."
  František M.